NECHALI JSME SI NAFOTIT OD PANÍ FOTOGRAFKY RENATY MIMINKO V PORODNICI, A PROTOŽE JSME BYLI S FOTKAMI NAŠEHO MIMINKA VELMI SPOKOJENI,NAVŠTÍVILI JSME JEJÍ PROFESIONÁLNÍ ATELIÉR V OSTRAVĚ, KDE VZNIKLA NÁDHERNÁ SÉRIE UMĚLECKÝCH RODINNÝCH FOTOGRAFIÍ.TÍMTO MOC DĚKUJEME PANÍ FOTOGRAFCE ZA SKVĚLOU PRÁCI A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP.

Martin a Lucka S

Baruška je naše první dítě a protože pro nás bylo její narození nejdůležitějším dnem našeho života, chtěli jsme mít na tyto okamžiky také nějakou památku. Paní Semanovou jsme kontaktovali na základě mnoha kladných referencí a můžeme potvrdit, že to byla rozhodně správná volba. Máme mnoho krásných fotografií, které udělaly radost nejen nám, ale také babičkám a dědečkům.

Navrátilovi

S dnes již manželem patříme oba k lidem, kteří svatbu nepovažují pouze za formalitu, ale uvědomujeme si důležitost tohoto aktu. Hledali jsme někoho, kdo vystihne pohodovou atmosféru našeho sňatku a zaznamená příjemné pocity a emoce, které naši svatbu provázely. Jsme rádi, že jsme si vybrali práve paní semanovou, protože výsledek její práce předčil naše očekávání.

novomanželé sládkovi

nechat si vytvořit rodinné foto s našimi dětmi byl v podstatě spontánní nápad celé naší rodiny. Focení mělo výbornou atmosféru a vznikly uvolněné fotografie, které nám budou připomínat jednu krásnou etapu našeho života.

rodina Jonákova